Tel: (+420) 773 588 930
E-mail: vhorakova@hotmail.com

REFERENCE

Workshopy

Workshop s Veronikou doporučuji všem, kdo chtějí jít více do hloubky. Překvapilo mě, v jak krátkém čase jsme jako skupina šli do aktivit naplno. Všichni odcházeli uvolnění a s úsměvem od ucha k uchu. Byl to zážitek a přestože šlo o páteční večer, byla jsem jsem napumpovaná energií.

Jana


Praktické ukázky. Techniky na uzemnění. Mapa těla – bylo by báječné vědět o tom více. Dialog s vlastním tělem. Báječné užila jsem si to.

Alena


Byl to pro mě nový a krásný zážitek. Zejména cvičení, ve kterém jsme se museli uzemnit a být se svým tělem, které si řekne, co by chtělo. Sám jsem byl překvapený.

Peťa


Příjemný, vřelý přístup. Praktičnost. Kurz jsem si užila, doporučila bych ho i dalším lidem. Uteklo to hrozně rychle.

Jana


Odnesl jsem si uzemnění při odletu. Uvědomění těla pomocí body mapy – pomohlo mi grafické vyjádření.

Petr


Praktické případy. Praktické techniky. Odnáším si techniky na uvolňování. Jen tak dál.

Lucie


Konkrétní techniky. Okamžité vyzkoušení v praxi. Seminář se mi líbil.

Jana


Workshop byl interaktivní, experimentální a zábavný. Očividně vycházel z praxe a praktických zkušeností lektorek. Plný poznatků, které lze snadno aplikovat v běžném životě. Lektorky byli dobře sehrané a hezky se doplňovaly.

Eliška


Líbila se mi technika 3 otázek – slibuji, že budu používat. Uvolněná atmosféra, klid, pěkný večer – moc díky. Pozitivně mě překvapila práce s tělem –třesení –pozitivně. Doporučila bych další workshop.

Katka


Individuální klienti

Pokud jste někdo, kdo potřebuje pomoc, abyste uvolnil své emoce, ráda bych vám doporučila, abyste se setkali s paní Horákovou Veronikou. Ona vám nejen pomůže zjistit, kde je problém ale také najít a definovat hlavní příčinu. Pak vás bude učit, jak jen uvolnit, i jak se uvolnit ale hlavně jak ho překonat a zbavit se ho. Nicméně, budete s ní muset strávit několik sezení, pak zjistíte, jak nejlépe je vám schopna pomoci. Nedoufejte, že první setkání může vyřešit všechny problémy. To někdy trvá, ale budete překvapeni sami. Naučíte se zvládnout věci jinak, vaše očekávání od ostatním se může změnit, váš pohled na věci bude jiný, atd.

Veronika je velmi zkušenou psychoterapeutkou a dělá spoustu úžasných věcí, které vám pomohou, takže neváhejte, pokud máte šanci se s ní setkat.

Hodně štěstí :-)

Annie Li

Milá Veroniko:

  Naše dcera k Vám začala chodit na terapii 1x týdně, náš záměr byl abyste jí pomohla zvládat její silné negativními pocity a pocity stresu a úzkosti. Po několika měsících terapie jsme svědky pozitivních výsledků v jejím náhledu, přístupu k životu a celkovému postoji. Vyvořila jste si s naší dcerou vztah založený na důvěře a ona se s Vámi cíti bezpečně a pohodlně a je schopná se Vám otevřít jako málokomu. Normálně je velice uzavřená. Každý týden se opravdu moc těší na setkání s Vámi a my si vážíme vašeho holistického přístupu k terapii a velice osobního přístupu. Můžeme jen doporučit Vaše služby ostatním.

MARK WHITE
Výkonný viceprezident prodeje
SHAPE CORP

  Terapie s Veronikou mě otevřela oči, naše setkání pro mě byla velice zajímavá a poučná. Veronika má neobvyklou kombinaci znalostí a "šestý smysl". Dovede přečíst a porozumět jak tělu tak duši a čte si ve Vás jako v otevřené knize. Toto bylo to pro mě velice fascinující. Nemůžete být připraveni na to, co Vám o Vás ukáže a na to co se o sobě dozvíte. Její sezení Vás budou nutit podívat se na svou minulost, a budete se chtít oprostit od svých škodlivých a destrukčních vzorců a schématů jednání a fungování.

  Budu vděčná za jednoduchou moudrost které mě naučila – že láska je jediný způsob, ať už je to láska sama k sobě, láska k vaší rodině, nebo k těm, které viníte za vaše neštěstí.

  Veronika mi pomohla se podívat do mého vlastního já, pomohla mi postupně “sloupnout” jednu vrstvu po druhé . Vrsty věkem nastřádaných sebedestrukčních návyků a vzorců chování a jednoduše a jasně dát vše zpět na své vlastní místo. Mám před sebou ještě dlouhou cestu k uzdravení, ale cítím se naživu a více soucitná a laskavá nejen sama k sobě ale i ke svému okolí.

  Stále používám strategie, které mě Veronika naučila, aby mi pomáhali v každodenních situacích a s každodenními problem, s minulostí, smutkem, žalem a s obtížnými emocemi.

  Nikdy jsem na žádnou terapii nechodila, protože jsem byla vždy silná pragmatická žena, ale v okamžiku, kdy jsem se rozpadla pod tíhou mého života - jsem se prakticky k Veronice připlazila a požádala ji o pomoc – jsem moc ráda, že jsem to udělala. Veroniko děkuji.

Eva, 38 let.

  Mohu vřele doporučit Veroniku Horákovou jako psychoterapeutku. Pracovala se mnou, Američankou středního věku, žijící v Praze, mým americkým manželem, a naší dospívající dcerou. Měli jsme těžkou rodinnou krizi vyplývající z hluboce zakořeněného a schovaného studu, který spolu se zaměřením na ambice dnešních dní – na papíru jsme měli vše: kariéru, peníze, krásnou vilu, cestovali jsme atd.

  Práce Veroniky byla tak efektivní, že jsme často přemýšleli, jestli nemá nějaké “zázračné magické síly” Dopad její práce byl transformační. Nyní již žijeme více vědomi a radostněji. Jsem Veronice navždy vděčná.

Carolyn

  Na první konzultaci jsem netušila, co přesně mě u Veroniky čeká. Ale od první chvíle jsem se s Veronikou cítila dobře a v klidu. Cítila jsem, že jí můžu říct vše, co mě trápí a její přístup je skvělý. Ani chvilku jsem neměla pocit, že by mě nějak posuzovala a zároveň vše, co jí sděluji je pro ni důležité. Konzultace byla online, ale i tak se Veronika dovedla dokonale nacítit a věděla, kde přesně je můj problém. Potřebovala jsem vyřešit svůj strach ze založení živnostenského listu a Veroničin odhad mé situace byl naprosto trefný. Vydaly jsme se spolu proto do minulosti i budoucnosti a zkoumaly, co říká moje tělo. Tahle metoda mě dost zasáhla a od té doby i sama během dne zkoumám své pocity v těle.

  Strach jsme spolu s Veronikou odstranily a můj pocit poté byl naprosto úžasný a nečekaný. Na tváři jsem měla úsměv, kterého se nešlo zbavit, husí kůži po celém těle a strach zmizel. Nejen, že strach zmizel, měla jsem pocit, jako když mi Veronika z těla vyndala kámen, který mě tam už dlouho tížil a ten pocit lehkosti byl naprosto skvělý. Měla jsem nejdřív obavy, jestli to tak zůstane a strach se mi nevrátí, ale změny vypadají trvale. Po první on-line konzultaci jsem měla chuť zkusit terapii i na živo a ještě více poznat Veroničin přístup. Zjistila jsem, že Veroniky společnosti si opravdu užívám. Málokdy se mi stane, že by mi s cizím člověkem bylo takhle dobře a cítila jsem se v jeho přítomnosti naprosto uvolněně.

  Těším se na další hodiny terapie a na to, jak s Veronikou rozkryjeme zatím nedotknutá místa a zbavím se zátěží z minulosti i bloků, které jsem si vytvořila.

MgA Valerie Pavlova
Práce by se v tuto chvíli dala nazvat jako bookstagramer / knižní influencer
FB: https://www.facebook.com/readridecz

  Včera jsem absolvovala sezení s Veronikou a mám víc AHA momentů a chci se s vámi o ně podělit.

  Jde zpomalit? Jde se dostat z multipotencionality??

  Doteď se to učím a nemám multipotencionalitu pod palcem!

  Ano, každý máme něco co jsme dostali do vínku, ale NEE vždy je to prospěšné. Neumím být ani minutu v klidu a vždy něco nového vymýšlím a i když jsem mněla mít jenom hodinu pro sebe, tak po čas sezení nás vyrušila, dcera, pak syn, zavolala kámoška na telefon a URGET něco vyřešit...a pak jsem ještě odpověděla 3 klientkám na dotaz na Messengeru.

  Shrnuto , podtrženo, Veronika byla MOOC trpělivá a vše nechala proběhnout.

  Je úžasná, naučí vás poslouchat svoje tělo, techniky které vás napojí na sebe, zpomalí a zklidní, dostane do momentu TEĎ. Moje mysl a duše potřebují zpomalit a pohladit a jenom BÝT. Je nádherné se nechat opečovávat a přijímat. Veronika vás to naučí, i když já nejsem zrovna poslušná klientka, tak vás navede, domluví jak se máte postavit, lehnout, odblokuje co právě řešíte a zharmonizuje. Wouuuuu, byl to zážitek a velice ráda si vyzkouším její terapii naživo, škoda, že ještě sítě nepřenáší doteky

Klaudia Rákóczi Vidunová
https://www.facebook.com/veronika.horakova.9210

  Veronika mě na první schůzce dokázala probrat ze všech stran a najít má citlivá místa, které by bylo zapotřebí pořešit. Společně jsme vybraly jedno téma, kterému jsme se věnovaly. Práce s tělem mě překvapila, fyzicky jsem cítila skutečný posun, když jsme dělaly stejné "cvičení" na začátku a na konci našeho sezení. I když jsme se mohly potkat pouze online, neměla jsem pocit, že by nás to nějak omezovalo. Ještě teď, po pár dnech, cítím jistotu a klid, který jsem před sezením neměla.

  Děkuji a Veroniku ráda doporučuji

Petra Mazurová
webdesignerka
FB: www.petramazurova.cz

  Mám za sebou konzultaci/terapii s Veronika Horakova na finanční téma a jsem nadšená, že jsem naslouchala volání svého vnitřního hlasu, který mě k ní dovedl.

  V podnikání se pohybuji již nějakou dobu, peníze umím vydělat.. Ale také utratit a všimla jsem si, že mám uvnitř takový divně úlevný pocit, když jsou zase pryč. Tak jsem se to rozhodla změnit. Volba Veroniky byla skvělá. Rychle klíčovala mé "záseky" a velmi jasnou a přitom emočně silnou cestou jsem poznávala, jak to mám v sobě nastavené a odkud se to bere.

  A pak mě "dostala" úplně na téma, které jsem věděla, že je také moje, ale tak nějak ho podvědomě neřešila. BÝT VIDĚT. Z ničeho nic to nabralo ještě silnější obrátky, ven se valilo mnoho strachů a slz a ještě teď cítím obrovskou vděčnost, že se to pod naladěným vedením Veroniky ukázalo a já toto téma snad konečně ve svém životě definitivně uzavřu.

  Však brzy uvidím. Protože ten podvědomý strach BÝT VIDĚT (což je pro lektorku a terapeutku v on-line prostoru dost nepraktické) mi již několik let dělal pěkné "lumpárny". Například s železnou pravidelností padaly/nefungovaly weby, kdykoliv jsem něco o svých službách a kurzech zveřejňovala.

  Děkuji, Veroniko, že jsi mě tím provedla a rozhodně Tě doporučuji dál.

Adéla Tancerová
průvodkyně životní změnou (tancerova.cz)

  K Veronice jsem pravidelně chodila skoro rok. Za tu dobu jsme zpracovaly tolik věcí v mém životě, že by to bylo na knížku :D A výsledek? Nová Já. Mnohem šťastnější, rozhodnější a zdravější než před tím. Děkuji Veroniko za skvělou práci.

Eva Zahrádková
UX Focus co-owner, project manager and passionate yoga teacher

  I know Veronika as a very dedicated woman. She works with haar heart, her smart thinking and her lovely smile. You can melt and change...

Tanja Konig
Zelfstandig psycholoog in Arbeid & Gezondheidbody psychoterapie

Partneři * antispam * renovované náplně