Tel: (+420) 773 588 930
E-mail: vhorakova@hotmail.com

REFERENCE

Workshopy

Workshop s Veronikou doporučuji všem, kdo chtějí jít více do hloubky. Překvapilo mě, v jak krátkém čase jsme jako skupina šli do aktivit naplno. Všichni odcházeli uvolnění a s úsměvem od ucha k uchu. Byl to zážitek a přestože šlo o páteční večer, byla jsem jsem napumpovaná energií.

Jana


Praktické ukázky. Techniky na uzemnění. Mapa těla – bylo by báječné vědět o tom více. Dialog s vlastním tělem. Báječné užila jsem si to.

Alena


Byl to pro mě nový a krásný zážitek. Zejména cvičení, ve kterém jsme se museli uzemnit a být se svým tělem, které si řekne, co by chtělo. Sám jsem byl překvapený.

Peťa


Příjemný, vřelý přístup. Praktičnost. Kurz jsem si užila, doporučila bych ho i dalším lidem. Uteklo to hrozně rychle.

Jana


Odnesl jsem si uzemnění při odletu. Uvědomění těla pomocí body mapy – pomohlo mi grafické vyjádření.

Petr


Praktické případy. Praktické techniky. Odnáším si techniky na uvolňování. Jen tak dál.

Lucie


Konkrétní techniky. Okamžité vyzkoušení v praxi. Seminář se mi líbil.

Jana


Workshop byl interaktivní, experimentální a zábavný. Očividně vycházel z praxe a praktických zkušeností lektorek. Plný poznatků, které lze snadno aplikovat v běžném životě. Lektorky byli dobře sehrané a hezky se doplňovaly.

Eliška


Líbila se mi technika 3 otázek – slibuji, že budu používat. Uvolněná atmosféra, klid, pěkný večer – moc díky. Pozitivně mě překvapila práce s tělem –třesení –pozitivně. Doporučila bych další workshop.

Katka


Individuální klienti

Pokud jste někdo, kdo potřebuje pomoc, abyste uvolnil své emoce, ráda bych vám doporučila, abyste se setkali s paní Horákovou Veronikou. Ona vám nejen pomůže zjistit, kde je problém ale také najít a definovat hlavní příčinu. Pak vás bude učit, jak jen uvolnit, i jak se uvolnit ale hlavně jak ho překonat a zbavit se ho. Nicméně, budete s ní muset strávit několik sezení, pak zjistíte, jak nejlépe je vám schopna pomoci. Nedoufejte, že první setkání může vyřešit všechny problémy. To někdy trvá, ale budete překvapeni sami. Naučíte se zvládnout věci jinak, vaše očekávání od ostatním se může změnit, váš pohled na věci bude jiný, atd.

Veronika je velmi zkušenou psychoterapeutkou a dělá spoustu úžasných věcí, které vám pomohou, takže neváhejte, pokud máte šanci se s ní setkat.

Hodně štěstí :-)

Annie Li

Milá Veroniko:

  Naše dcera k Vám začala chodit na terapii 1x týdně, náš záměr byl abyste jí pomohla zvládat její silné negativními pocity a pocity stresu a úzkosti. Po několika měsících terapie jsme svědky pozitivních výsledků v jejím náhledu, přístupu k životu a celkovému postoji. Vyvořila jste si s naší dcerou vztah založený na důvěře a ona se s Vámi cíti bezpečně a pohodlně a je schopná se Vám otevřít jako málokomu. Normálně je velice uzavřená. Každý týden se opravdu moc těší na setkání s Vámi a my si vážíme vašeho holistického přístupu k terapii a velice osobního přístupu. Můžeme jen doporučit Vaše služby ostatním.

MARK WHITE
Výkonný viceprezident prodeje
SHAPE CORP

  Terapie s Veronikou mě otevřela oči, naše setkání pro mě byla velice zajímavá a poučná. Veronika má neobvyklou kombinaci znalostí a "šestý smysl". Dovede přečíst a porozumět jak tělu tak duši a čte si ve Vás jako v otevřené knize. Toto bylo to pro mě velice fascinující. Nemůžete být připraveni na to, co Vám o Vás ukáže a na to co se o sobě dozvíte. Její sezení Vás budou nutit podívat se na svou minulost, a budete se chtít oprostit od svých škodlivých a destrukčních vzorců a schématů jednání a fungování.

  Budu vděčná za jednoduchou moudrost které mě naučila – že láska je jediný způsob, ať už je to láska sama k sobě, láska k vaší rodině, nebo k těm, které viníte za vaše neštěstí.

  Veronika mi pomohla se podívat do mého vlastního já, pomohla mi postupně “sloupnout” jednu vrstvu po druhé . Vrsty věkem nastřádaných sebedestrukčních návyků a vzorců chování a jednoduše a jasně dát vše zpět na své vlastní místo. Mám před sebou ještě dlouhou cestu k uzdravení, ale cítím se naživu a více soucitná a laskavá nejen sama k sobě ale i ke svému okolí.

  Stále používám strategie, které mě Veronika naučila, aby mi pomáhali v každodenních situacích a s každodenními problem, s minulostí, smutkem, žalem a s obtížnými emocemi.

  Nikdy jsem na žádnou terapii nechodila, protože jsem byla vždy silná pragmatická žena, ale v okamžiku, kdy jsem se rozpadla pod tíhou mého života - jsem se prakticky k Veronice připlazila a požádala ji o pomoc – jsem moc ráda, že jsem to udělala. Veroniko děkuji.

Eva, 38 let.

  Mohu vřele doporučit Veroniku Horákovou jako psychoterapeutku. Pracovala se mnou, Američankou středního věku, žijící v Praze, mým americkým manželem, a naší dospívající dcerou. Měli jsme těžkou rodinnou krizi vyplývající z hluboce zakořeněného a schovaného studu, který spolu se zaměřením na ambice dnešních dní – na papíru jsme měli vše: kariéru, peníze, krásnou vilu, cestovali jsme atd.

  Práce Veroniky byla tak efektivní, že jsme často přemýšleli, jestli nemá nějaké “zázračné magické síly” Dopad její práce byl transformační. Nyní již žijeme více vědomi a radostněji. Jsem Veronice navždy vděčná.

Carolynbody psychoterapie

Partneři * antispam * renovované náplně