MOŽNOSTI TERAPIE

  Je třeba se rozhodnout zda chcete chodit na terapii sami a setkávat se s terapeutem individuálně, nebo s partnerem či se zúčastnit skupinové terapie nebo Body mind „cvičení“.

 • Individuální práce s jednotlivcem
  Je výborná pokud se chcete soustředit na svoje problémy, posunout se ve vašem osobním či pracovním životě či přijít na to, o čem Vám vypovídají vaše zdravotní problémy. V „bezpečném prostředí“ se soustředíte postupně na odhalování jednotlivých vrstev a „uzdravujete tak Váš život aby byl šťastnější a plný života a energie.

 • Práce v páru
  Je Váš vztah už vyšeptalý? Nevíte, proč v něm ještě stále setrváváte? Stále opakuje stejný destruktivní vzorec? Jsou vaše rozhovory a komunikace více destruktivní než konstruktivní? Při párové terapii dostanou oba dva možnost projevit se a vyjádřit kde jsou a jak se cítí. Destruktivní energie je rychle a intenzivně přeměněna na energii pozitivní. Výsledky a pozitivní změny jsou někdy až neuvěřitelné.

 • Retreat – skupinové terapie
  Při práci ve skupině se využívá skupinové energie a propojenosti všech. Podle počtu osob má každý právo na svůj proces nebo se alespoň aktivně zúčastnit procesů ostatních. Proces můžeme “přirovnat” k rodinným konstelacím – ty zde hrají důležitou roli. Ovšem kromě toho, že se postavíme do jednotlivých rolí, těch kteří s naším problémem mají souvislosti, také pracujeme intenzivně na našem těle a jednotlivých obranných vrstvách tak, abychom se dostali k vaší podstatě a našli s ní spojení. 1 proces trvá cca 1 hodinu. Je doporučováno mít retreat vícedenní, tak aby každý účastník měl svůj vlastní proces. Také je možné využít navázání sociálních vazeb, které při pobytu vzniknou – ty nám urychlují léčebný proces

 • Terapie po telefonu / skypu
  Terapie po skypu nebo telefonu je tady pro Vás, pokud se k nemůžete dostavit osobně, ať už z časových nebo jiných důvodů (místo pobytu).


body psychoterapie

Partneři * antispam * renovované náplně